Casa / Coaxial Cables (RF) / WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-86A
minImg
WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-86A
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-86A
Descrizione:
CBL ASSY W.FL2 PLUG-PLUG 3.386"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series W.FL2
Length 3.386" (86.00mm)