WIH-IM-2RA-1277
Thomas Research Products
Prodotto No:
WIH-IM-2RA-1277
Descrizione:
WIHUBB IN FIXTURE MODULE 2 SPST
Guida per l'utente
Applications General Purpose
Product Status Obsolete
Power - Output 20dBm
Modulation or Protocol GSM
Series wiHUBB®
Function Transceiver, Modem
Sensitivity -118dBm
Voltage - Supply 120 ~ 277 VAC
Data Rate (Max) -
Mfr Thomas Research Products
Frequency 902MHz ~ 928MHz