Casa / Fixed Inductors / WIP322512A-R47MLDG
minImg
WIP322512A-R47MLDG
INPAQ Technology Co., Ltd
Prodotto No:
WIP322512A-R47MLDG
Pacchetto:
1210
Descrizione:
POWER INDUCTOR 3225 0.47UH 20% D
In magazzino : 6000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 3000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 19mOhm Max
Inductance 470 nH