WK73R2HTTE912J
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
WK73R2HTTE912J
Descrizione:
RES 9.1K OHM 5% 1W 2010
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
Resistance 9.1 kOhms
Series WK73R
Power (Watts) 1W