WK73R3ATTE4123F
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
WK73R3ATTE4123F
Descrizione:
RES 412K OHM 1% 2W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.252" W (3.10mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 412 kOhms
Series WK73R
Power (Watts) 2W