WK73S2JTTE16LJ
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
WK73S2JTTE16LJ
Pacchetto:
1218
Descrizione:
RES 16M OHM 5% 1W 1812
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient ±800ppm/°C
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1218
Ratings AEC-Q200
Resistance 16 mOhms
Series WK73S
Power (Watts) 1W