WL50SWL11 W/30
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WL50SWL11 W/30
Descrizione:
WORK LIGHT-50MM SPOT LIGHT;; VOL
Guida per l'utente
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Wire Leads
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.95" (50.0mm) Dia
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WL50S
Power - Rated -
Length -
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC