WL50SWL20PWMQ
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WL50SWL20PWMQ
Descrizione:
WORK LIGHT 50 MM SPOT LIGHT; PWM
Guida per l'utente
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.95" (50.0mm) Dia
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WL50S
Power - Rated -
Length -
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC