WLAW360X180DQ
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WLAW360X180DQ
Descrizione:
WLA AREA WORK LIGHT; DIMENSIONS:
Guida per l'utente
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Rated Life -
Ingress Protection IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Profile (W x H) 7.09" x 1.02" (180.0mm x 25.8mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Obsolete
Weight -
Series WLA
Power - Rated -
Length 7.09" (180.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC