WLB32C570PBQ-94769
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WLB32C570PBQ-94769
Descrizione:
KIT: WLB32 WORK LIGHT BAR;; INCL
Guida per l'utente
Lens Type Tubular, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLB32
Power - Rated -
Length 22.44" (570.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC