WLB32ZCR285PBQMB
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WLB32ZCR285PBQMB
Descrizione:
WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
Guida per l'utente
Lens Type Tubular, Diffused
Operating Temperature -25°C ~ 45°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Wire Leads
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLB32
Power - Rated -
Length 11.22" (285.0mm)
Voltage - Supply 90 ~ 264VAC