WLB92ZCWW550PBQM
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WLB92ZCWW550PBQM
Descrizione:
WLB92 WORK LIGHT BAR; SWITCHED O
Guida per l'utente
Lens Type Tubular, Diffused
Operating Temperature -35°C ~ 50°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP40
Termination Style Wire Leads
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 3.82" x 4.09" (97.0mm x 104.0mm)
Weight -
Series WLB92
Power - Rated -
Length 21.65" (550.0mm)
Voltage - Supply 100 ~ 277VAC