WLC90WL30RQ-94811
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WLC90WL30RQ-94811
Descrizione:
WLC90 WORK LIGHT; DIMENSIONS: 90
Guida per l'utente
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life -
Ingress Protection IP67/IP68/IP68G/IP69 - Dust Tight, Oil and Water Resistant, Waterproof
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 3.50" x 1.11" (88.9mm x 28.2mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLC90
Power - Rated -
Length -
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC