Casa / Fixed Inductors / WLFW2520Z0J220PB
minImg
WLFW2520Z0J220PB
Walsin Technology Corporation
Prodotto No:
WLFW2520Z0J220PB
Pacchetto:
1008
Descrizione:
INDUCTOR WIRE WOUND 22UH 1008
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.080" (2.03mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 120 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.107" L x 0.102" W (2.72mm x 2.59mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.8Ohm Max
Inductance 22 µH
Series FW
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 10MHz