WLH60XW640B W/30
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WLH60XW640B W/30
Descrizione:
WLH60 HIGH TEMPERATURE LIGHT; LE
Guida per l'utente
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Rated Life 36,000 Hours
Ingress Protection IP67/IP68/IP68G/IP69 - Dust Tight, Oil and Water Resistant, Waterproof
Termination Style Wire Leads
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 2.40" x 1.23" (60.9mm x 31.3mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLH60
Power - Rated -
Length 25.20" (640.0mm)
Voltage - Supply 21 ~ 28VDC