WLS15XWW1200DSQP
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WLS15XWW1200DSQP
Descrizione:
WLS15 WORK LIGHT 1200MM
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Ingress Protection IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Cable with Connector (Deutsch DTM)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Series WLS15
Length 47.24" (1200.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 24VDC