WLS27XW430DSPWMQ
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WLS27XW430DSPWMQ
Descrizione:
WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Guida per l'utente
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.06" (27.0mm) Dia
Power - Rated -
Length 16.93" (430.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC