WLS28-2CW850L25SQ
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WLS28-2CW850L25SQ
Descrizione:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Guida per l'utente
Lens Type Domed, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 75,000 Hours
Ingress Protection IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 1.27" (28.0mm x 32.2mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLS28-2
Power - Rated -
Length 33.46" (850.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC