WLS28-2XGR-850XQ
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WLS28-2XGR-850XQ
Descrizione:
WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;
Guida per l'utente
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life -
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Power - Rated -
Length 33.46" (850.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC