WLS28-2XW285X-19992
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WLS28-2XW285X-19992
Descrizione:
WLS28 WORK LIGHT STRIP; LENGTH:
Guida per l'utente
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Cable Leads
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Weight -
Series WLS28
Power - Rated -
Length 11.22" (285.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC