WLS28-2XW710XPBQ
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WLS28-2XW710XPBQ
Descrizione:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; SWITCH
Guida per l'utente
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life -
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.98" (28.0mm x 25.0mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLS28-2
Power - Rated -
Length 27.95" (710.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC