WLS28-2XWR2-285DXQ
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WLS28-2XWR2-285DXQ
Descrizione:
WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;
Guida per l'utente
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life -
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLS28-2
Power - Rated -
Length 11.22" (285.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC