WLS70XW300DPWMQ
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
WLS70XW300DPWMQ
Descrizione:
WLS70 SEALED WORK LIGHT; LENGTH:
Guida per l'utente
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 50°C
Rated Life -
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Polycarbonate (PC)
Profile (W x H) 2.70" (68.5mm) Dia
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLS
Power - Rated -
Length 11.81" (300.0mm)
Voltage - Supply 10 ~ 30VDC