Casa / Fixed Inductors / WLSS127PZ0N1R2LB
minImg
WLSS127PZ0N1R2LB
Walsin Technology Corporation
Prodotto No:
WLSS127PZ0N1R2LB
Descrizione:
INDUCTOR POWER 1.2UH 30% SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance -20%, +40%
Current Rating (Amps) 9.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7mOhm Max
Inductance 1.2 µH