Casa / Fixed Inductors / WLSS214PZ0N4R7PB
minImg
WLSS214PZ0N4R7PB
Walsin Technology Corporation
Prodotto No:
WLSS214PZ0N4R7PB
Descrizione:
INDUCTOR POWER 4.7UH 30% SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 169mOhm Max
Inductance 4.7 µH