Casa / Fixed Inductors / WLSS316PZ0N2R2PB
minImg
WLSS316PZ0N2R2PB
Walsin Technology Corporation
Prodotto No:
WLSS316PZ0N2R2PB
Descrizione:
INDUCTOR POWER 2.2UH 30% SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 72mOhm Max
Inductance 2.2 µH