Casa / Fixed Inductors / WLSS428PZ0N1R8LB
minImg
WLSS428PZ0N1R8LB
Walsin Technology Corporation
Prodotto No:
WLSS428PZ0N1R8LB
Descrizione:
INDUCTOR POWER 1.8UH 30% SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 27.5mOhm Max
Inductance 1.8 µH