WM-M012A-150I-A-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM-M012A-150I-A-SUSB
Descrizione:
Wall Mount, Medical Grade, 12W O
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications Medical
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency CE, cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 800mA
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC