WM-M015A-050I-D-5
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM-M015A-050I-D-5
Descrizione:
Wall Mount, Medical Grade, 15W O
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications Medical
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency CE, cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 3A
Series -
Power (Watts) 15 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC