WM-M024A-120I-TP2-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM-M024A-120I-TP2-SUSB
Descrizione:
Wall Mount, Medical Grade, 24W O
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications Medical
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency CE, cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 24 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC