WM-M036-075-C-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM-M036-075-C-SUSB
Descrizione:
Wall Mount, Medical Grade, 30W O
Guida per l'utente
Input Type Fixed Blade
Applications Medical
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 4A
Series -
Power (Watts) 30 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 7.5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC