WM-M036-085-C-USB
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM-M036-085-C-USB
Descrizione:
Wall Mount, Medical Grade, 30W O
Form Wall Mount
Output Connector USB
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 5A
Series -
Power (Watts) 30 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 8.5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC