WM-M036-150-C-USB
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM-M036-150-C-USB
Descrizione:
Wall Mount, Medical Grade, 36W O
Form Wall Mount
Output Connector USB
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.4A
Series -
Power (Watts) 36 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC