WM-M06A-075-D-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM-M06A-075-D-TN
Descrizione:
Wall Mount, Medical Grade, 7.5W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications Medical
Form Wall Mount
Output Connector -
Approval Agency CE, cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A
Series -
Power (Watts) 7.5 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 7.5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC