WM009Q-240I-TP1-3
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM009Q-240I-TP1-3
Descrizione:
Wall Mount, Industrial Grade, 9W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Product Status Active
Current - Output (Max) 380mA
Series -
Power (Watts) 9 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC