WM012B-120-D-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM012B-120-D-TN
Descrizione:
Wall Mount, Industrial Grade, 12
Guida per l'utente
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector -
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC