WM012B-120I-TP1-USB
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM012B-120I-TP1-USB
Guida per l'utente
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB, 4 Pin
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC