WM012Q-050C-C-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM012Q-050C-C-TN
Descrizione:
Wall Mount, Industrial Grade, CC
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector -
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.4A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC