WM012R-050-D-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM012R-050-D-TN
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector -
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.4A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Features IP44
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC