WM012R-180-C-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM012R-180-C-SUSB
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 660mA
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 18V
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC