WM024B-190-B-MUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM024B-190-B-MUSB
Descrizione:
Wall Mount, Industrial Grade, 24
Guida per l'utente
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 5 Pin
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.3A
Series -
Power (Watts) 24 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 19V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC