WM024P6-240I-TP1-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM024P6-240I-TP1-SUSB
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Cord, Multi-Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency CE, LPS, LVD, TUV, UL
Input Connector Multi-Blade (Included)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A
Series -
Power (Watts) 24 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC