WM036A-160-A-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM036A-160-A-USB-M
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Approval Agency CE, FCC, GS, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.25A
Series -
Power (Watts) 36 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 16V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC