WM036A-180-C-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM036A-180-C-TN
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector -
Approval Agency CE, FCC, GS, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 36 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 18V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC