WM036P6-150-B-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM036P6-150-B-SUSB
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.4A
Series -
Power (Watts) 36 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC