WM036P6-150I-TP1-USBC
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM036P6-150I-TP1-USBC
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB C
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.4A
Series -
Power (Watts) 36 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC