WM048P6-050I-TP1-8
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM048P6-050I-TP1-8
Descrizione:
Wall Mount, Industrial Grade, 48
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 9.6A
Series -
Power (Watts) 48 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC