WM048P6-090I-TP1-USB
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM048P6-090I-TP1-USB
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB, 4 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 5.3A
Series -
Power (Watts) 48 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 9V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC