WM048P6-150-C-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM048P6-150-C-TN
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector -
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.2A
Series -
Power (Watts) 48 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC