WM048S-180-A-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM048S-180-A-TN
Guida per l'utente
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector -
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.66A
Series -
Power (Watts) 48 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 18V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC